+420296399305

+420296399305

+420296399305

+420296399305

Illustration

Jak přidat zboží k odesláníz uživatelského účtu West Parcel

Chcete-li zajistit doručení, musíte nejprve přidat položky ze svého osobního účtu West Parcel ručně, nahrát položky jako seznam ve formátu CSV nebo je importovat z tržiště eBay nebo Etsy.

Abyste mohli pokračovat v procesu odesílání, musíte nejprve přidat odesílanou položku do svého účtu West Parcel.
Položky můžete přidat také pomocí tlačítek "Importovat soubor CSV s daty", "Importovat z eBay" nebo "Importovat z Etsy" - to je praktická funkce, pokud potřebujete nahrát velké množství položek.
Za tímto účelem je třeba v nabídce v levé části obrazovky vybrat položku "Moje zásilky/položky k odeslání" a zadat údaje o položce pomocí tlačítka "Přidat položku" - vyplňte navrhovaná pole (název položky, popis, cena, údaje o příjemci).

Illustration

Vezměte prosím na vědomí! Pokud plánujete vytvořit zásilku typu "UPS Ground" nebo "FedEx Economy", budete potřebovat platný odkaz na zásilku, kterou budete posílat, aby prošla celním řízením. Za tímto účelem můžete vytvořit inzerát na jakémkoli tržišti nebo zdroji, který máte k dispozici, například - Instagram, Facebook, olx, lavky.Nebo pokud neplánujete zasílat do zemí EU a nebudete používat typ zásilky "UPS Ground" nebo "FedEx Economy" - můžete do pole "odkaz na produkt" napsat pouze "westernbid.com".

Illustration

Pro zpracování zásilky musíte vybrat příslušnou sekci menu ve vašem uživatelském účtu v záložce „Vytvořit zásilku“.

Illustration

Vyberte vhodný způsob dopravy a vyberte zboží, které chcete odeslat. Více položek k odeslání současně můžete vybrat pouze v případě že se adresa příjemce shoduje.
Podrobné pokyny naleznete v níže uvedených článcích:

Consolidation DirectUPS ExpressDoručení z Fulfillment Centra