+420296399305

+420296399305

+420296399305

+420296399305

Illustration

Doručení Consolidation Direct

Jedná se o rychlou a výhodnou možnost doručení pro ty, kteří denně posílají do zahraničí více než 8 zásilek.
Princip tohoto typu doručení je následující:● konsolidujete (shromažďujete do jedné velké krabice hodně malých balíků) svou zásilku,● na vašem uživatelském účtu West Parcel zpracujete štítky pro každý malý balík a společnou zásilku,● předáte krabici s balíky UPS,● přijmeme ji na našem skladě v USA, rozebereme a každou jednotlivou zásilku odešleme příjemcům.
Tento způsob Vám umožňuje velmi snížit náklady na přepravu.

 • JAKÉ DOKUMENTY JSOU VYŽADOVÁNY K ODESLÁNÍ?

  - vytvořte si na svém účtu West Parcel čárové kódy pro zboží k odeslání, vytiskněte je a nalepte na každý balík;
  - balíky s čárovými kódy vložte do společné krabice, nezapomeňte do ní přidat tištěný popis každé položky obsahu a zabalte ji v souladu s pravidly pro konsolidační zásilku. Označte „Direct“ černým fixem v horní části krabice;
  - změřte rozměry a hmotnost společné krabice a zpracujte dokumenty pro odeslání zásilky.
  Po dokončení zpracování Vám bude poskytnuta sada dokumentů k odeslání. Tato sada dokumentů musí být nalepena na společnou krabici a odeslána do našeho skladu v Miami.

 • MAXIMÁLNÍ VELIKOST A HMOTNOST ZÁSILKY

  Pozor! Je nutné změřit velikost balení na nejvíce vyčnívajících místech. Pokud je velikost nesprávná, americká pošta nepropustí zásilku s nespravnými rozměry, odloží ji a pak ji bude třeba hledat.
  Hmotnosti omezení pro zásilky společnosti West Parcel:
  - maximální hmotnost - 70 kg odhadované hmotnosti (celková hmotnost veškerého zboží v zásilce). Všechny zásilky přesahující tuto hmotnost budou zaslány zpět.
  Omezení hmotnosti a velikosti pro různé způsoby přepravy z Miami ke konečnému zákazníkovi (Consolidation Direct):
  Mail Innovations: hmotnost od 0,03 kg do 0,45 kg, součet délky + 2 šířky + 2 výšky nesmí přesáhnout 330 cm.
  Surepost: hmotnost od 0,03 kg do 4 kg, každá strana nesmí být větší než 86 cm, musí mít tloušťku alespoň 4 cm. Pokud je nejdelší strana delší než 43 cm, další dvě nesmí být větší než 43 cm.
  Economy DDU (mezinárodní doprava): hmotnost od 0,03 kg do 2 kg, součet délky + šířky + výšky nesmí přesahovat 91 cm, každá strana nesmí být větší než 60 cm.
  Pozor! Na štítku se vždy uvádí hmotnost zaokrouhlená na celé číslo, ale cena dopravy se počítá podle odhadované hmotnosti.
  Požadujeme: balíky ke konsolidaci nebalte zvenku fólií (doporučujeme obalovat ochrannou fólií pouze zboží uvnitř balíku). Fólie komplikuje skenování čárových kódů, což výrazně komplikuje zpracování zásilek a prodlužuje dodací lhůtu.

 • ODHADOVANÁ HMOTNOST

  POZNÁMKA:
  OBJEMOVÁ HMOTNOST SE VYPOČÍTÁ PODLE VZORCE: DÉLKA (CM) X ŠÍŘKA (CM) X VÝŠKA (CM) : 5000 = OBJEMOVÁ HMOTNOST (KG)
  Při zpracování zásilky bude odhadovaná hmotnost stanovena dopravcem.
  Během další přepravy z Miami k zákazníkům se ve většině případů počítá skutečná hmotnost.

 • JAK ZAPLATIT PŘEPRAVU?

  Ihned při vytvoření dokumentů na vašem uživatelském účtu, v USD.

 • POJIŠTĚNÍ ZÁSILEK

  Ano, ke dveřím zákazníka.1% hodnoty, proti ztrátě. Více.

 • POJIŠTĚNÍ ZÁSILEK

  Upozorňujeme, že doručení UPS Economy DDU je obvykle sledovatelné pouze v šesti zemích (Kanada, Čína, Izrael, Japonsko, Singapur a Velká Británie). V jiných zemích sledování nefunguje. Pojištění proti ztrátě při doručení UPS Economy DDU proto není dostupné v těchto zemích:
  Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Island, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Republika Malta, Mexiko, Monako, Černá Hora, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Srbsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko.

 • AMERICKÉ DOPRAVNÍ SPOLEČNOSTI PRO DORUČENÍ KE KONCOVÉMU KUPUJÍCÍMU

  USPS, UPS, UPS Economy DDU, FedEx International Priority Export, FedEx International Economy Export, FedEx International Ground One Rate – dle výběru klienta. Více o možnostech doručení se dozvíte zde.

 • CENA DORUČENÍ KE DVEŘÍM ZÁKAZNÍKA

  Cena bude stanovena při vytváření štítku.

  Náklady na přepravu lze vypočítat pomocí kalkulačky.

 • PLATBA CLA

  Zákazníci v USA neplatí. U ostatních zemí doporučujeme ověřit si informace v zemi příjemce.

 • MAXIMÁLNÍ HODNOTA OBSAHU ZÁSILKY

  Celková hodnota zboží ve společné zásilce nesmí přesáhnout 800 $ za den na jedno jméno příjemce. Pokud je částka vyšší, bude účtován poplatek, který musí odesílatel zaplatit.
  Upozorňujeme, že vzhledem k tomu, že zásilky se budou doručovat do Miami a příjemce zásilek ve skladu uvede jméno odesílatele, může vám být účtováno dovozní clo.Aby nebylo vybíráno dovozní clo, hodnota všech balíků, které dorazily do Spojených států ve stejný den, by neměla přesáhnout 800 USD.Pokud celková hodnota obsahu zásilky přesahuje 800 USD, můžete určit jednoho nebo více odesílatelů.Doporučujeme buď nastavit cenu, která se vejde do těchto limitů, nebo posílat zásilky v různé dny.
  Důležité: k zásilce nepřijímáme zboží určené jako dárek - musí se jednat výhradně o komerční náklad.

 • ZEMĚ DORUČENÍ

  USA, Kanada, Čína, Japonsko, Singapur, Gibraltar, Hong Kong, Anglie.

 • SLEDOVACÍ ČÍSLO

  Sledovací číslo z Evropy do Miami poskytuje UPS.
  Sledovací číslo z Miami ke konečnému zákazníkovi se také poskytuje ihned po dokončení zpracování zásilky na uživatelském účtu West Parcel.

 • ZPŮSOB DODÁNÍ

  Zásilky můžete posílat jak z Ukrajiny, tak i z Evropy do našeho skladu v Miami, odkud naši operátoři zašlou zboží vašim zákazníkům.
  Upozornění! Zpracovávat zásilky je nutné na své jméno.
  Adresa našeho skladu v Miami:Vaše jméno a příjmeníIN CARE WB SKLAD3500 W Hallandale Beach BlvdPembroke Park, FL, 33023
  Například:Ivan Ivanov, IN CARE OF WB WAREHOUSE, 3500 W Hallandale Beach Blvd, Pembroke Park, FL 33023, USA.
  V případě potřeby můžete zkrátit jméno, nikoli však příjmení a ne frázi „IN CARE OF WB WAREHOUSE“.
  Pro odeslání Consolidation Direct, nejprve vytiskněte štítky z Miami (kódy začínají CPG) a nalepte je na každý z balíků vložených do konsolidační zásilky. Balíky zabalte do jedné konsolidační krabice, zalepte ji a nalepte na ni štítek Direct.
  Pozor! Platnost štítků je 20 dní od data vytvoření. Pokud během této doby zásilku neodešlete, musíte je zrušit a vytvořit nové. V opačném případě nebude zásilka poštovními službami převzata.

 • DORUČENÍ OPROTI PODPISU

  Ne, taková služba neexistuje.

 • ZMĚNA DORUČOVACÍ ADRESY

  Ne, taková služba neexistuje.

 • JAK ZÍSKAT VÝVOZNÍ POVOLENÍ NA KAMENY, KOVY, OBRAZY A SOCHY?

  Povolení musíte získat samostatně.

 • MŮŽU POSLAT ZÁSILKU DO SKLADŮ AMAZONU?

  Ano můžete. Pro přípravu zboží a následné doručení do skladů Amazonu můžete využít také služeb našeho přípravného centra.

 • EXISTUJE ZBOŽÍ VYLOUČENÉ Z PŘEPRAVY?

  Ano, existuje zboží, vyloučené z přepravy do zahraničí. Balíky s takovým obsahem mohou být celním úřadem zabaveny nebo vráceny odesílateli na jeho náklady. Před odesláním zásilek si prosím přečtěte seznam zboží, vyloučeného z přepravy.

Před odesláním si přečtěte informace a postupujte podle pokynů:

1. Zadejte správnou hmotnost a rozměry. Balení je nutné měřit mezi nejvíce vyčnívajícími body. Pokud se při kontrole zásilky do Miami zjistí větší hmotnost nebo rozměry nebo budou zjištěny významné nesrovnalosti, pak u takové zásilky jsou dvě možnosti:– odeslání zpět odesílateli;– pokuta a vytvoření nového štítku pro přesměrování ve Spojených státech.
2. Balík dobře zabalte, zalepte rohy a pevně nalepte štítek.
Upozornění: aby byly vaše zásilky naskenovány rychleji a nevyžadovaly ruční zpracování zaměstnanci pošty (a tím pádem se rychleji dostaly k vašim zákazníkům a nevyžadovaly další platby za jejich zpracování), dodržujte prosím jednoduché požadavky poštovní služby na balení:● Nebalte zásilky ke konsolidaci fólií, lepicí páskou, řemeslný papír (zboží uvnitř zásilky lze zabalit pouze ochrannou fólií).● Nezalepujte celý balík lepicí páskou.● Vyměňte tubusy za čtvercové nebo trojúhelníkové balení.
Pravidla poštovních služeb povolují:- posílat kurýrní balíček a zalepovat jej na několika místech (ale ne úplně!);- omotat balík lepicí páskou jen na několika místech, aby balík držel tvar;– zabalit zboží do fólie / sáčku vevnitř kartonové krabice;- vkládat kartonové krabice do kurýrního balíku.
3. Je nutné vytisknout čárový kód a nalepit jej na každou zásilku. Štítek bude nalepen na zásilku již v našem skladu v Miami. V tomto případě bude sledovací číslo k dispozici na vašem účtu ihned po doručení. Čárový kód lze vytisknout kdykoli na vašem účtu po zpracování zásilky.
4. Hodnota zboží v jednom balíku nesmí překročit částku 800 $ za den na jedno jméno.
Nezapomeňte do každé společné krabice vložit seznam balíků v ní obsazených.
6. Upozorňujeme, že při odesílání je nutné uvádět pouze pravdivé a úplné údaje o nákladu, aby nedocházelo k prodlevám ve zpracování. Pokud je obsah uveden nesprávně, vaše zásilka bude zadržena na celnici a budete plně odpovědní za porušení celních zákonů. Všechny zásilky jsou skenovány a kontrolovány podle seznamu zboží uvedeného na faktuře. Je také vaší odpovědností upozornit zákazníky, že mohou být povinni zaplatit clo při převzetí zásilky. V případě ztráty zásilky se hradí pojistné v souladu se stanovenou hodnotou její obsahu.
7. Pokud jste zásilku vytvořili omylem nebo jste špatně zadali přepravní údaje, zásilku prosím neposílejte. Vytvořený štítek můžete samostatně zrušit.

Zpracování zásilek Consolidation Direct

Pro zpracování zásilek musíte ve svém účtu West Parcel nejprve přidat do systému zboží určené k odeslání.

Vyberte v menu na levé straně obrazovky položku „Zboží k odeslání“ a zadejte údaje o zboží pomocí tlačítka „Přidat Zboží“.

Illustration

Zboží můžete přidávat také pomocí tlačítek „Importovat data souboru CSV“ nebo „Importovat z eBay“ – užitečná funkce, pokud potřebujete nahrát velké množství položek.

Illustration

Vyplňte navrhovaná pole (název zboží, popis, cena, údaje příjemce).

Pro zpracování zásilky musíte ve svém uživatelském účtu v sekci„Vytvořit zásilku“ vybrat příslušné menu:

1. V sekci vyberte možnost Consolidation Direct a zboží k odeslání.

Illustration

2. U každého jednotlivě zabaleného zboží zadejte hmotnost a velikost krabice nebo balíku a zvolte nejlepší způsob přepravy. Poté vložte veškeré zboží do konsolidační zásilky a uveďte její rozměry a aktuální hmotnost. Klikněte na tlačítko „Pokračovat“ až po dokončení všech výpočtů.
Omezení hmotnosti a rozměrů pro různé způsoby přepravy:
Mail Innovations: Hmotnost od 0,03 kg do 0,45 kg. Součet (délka + 2 šířky + 2 výšky) nesmí přesáhnout 330 cm.
Surepost: Hmotnost od 0,03 do 4 kg. Každá strana nesmí být delší než 86 cm. Pokud je nejdelší strana delší než 43 cm, pak další dvě nesmí být delší než 43 cm.
Economy DDU (International Shipping): Hmotnost od 0,03 kg do 2 kg. Každá strana nesmí být větší než 60 cm, součet (délka + šířka + výška) nesmí být větší než 91 cm.
Pozor! Na štítku je vždy uvedena hmotnost zaokrouhlená na nejbližší celé číslo, ale cena přepravy se určuje podle odhadované hmotnosti.

Illustration

3. U celního seznamu obsahu zásilky uveďte popis zboží. Maximální délka popisu je 50 znaků. Doporučujeme uvést název zboží a jeho účel.

Pozor! Aby se předešlo dalším dotazům celníků, důrazně se nedoporučuje uvádět materiál, ze kterého je zboží vyrobeno.

Příklad popisu: (1) Suvenýrové pouzdro na telefon (Souvenir phone case). Nezadávejte „Kožené pouzdro“ (2) Stojan na telefon (Phone stand). Neuvádějte "dřevěný stojan".

Klikněte na tlačítko "Pokračovat".

Illustration

4. Zadejte adresu odesílatele. Můžete přidat novou adresu nebo změnit stávající.

Illustration

5. Zkontrolujte poskytnuté informace a odsouhlaste přepravní pravidla. Poté klikněte na „Zaplatit za přepravu a vytisknout dokumenty“.
Pokud jste štítek vytvořili omylem, můžete jej zrušit samostatně, dokud nebude zásilka odeslána.

Illustration
Illustration